NQ | US100

Thu, 29 Feb
Wed, 28 Feb
Tue, 27 Feb
Mon, 29 Jan
Thu, 25 Jan
Wed, 24 Jan
Tue, 23 Jan
Mon, 22 Jan
Mon, 7 Aug

Bullish
Se umple GAPul dintre CVAuri.
Astept ceva confirmare pentru o intrare long.

Mon, 19 Jun

Bullish.
Se scoate High important. O corectie este posibila.
Nu am de gand sa caut sell.
Il voi astetpa pentru o intrare long.

Mon, 12 Jun

Bullish
Nu am motive sa vand.

Mon, 5 Jun

Bullish

Tue, 30 May

Bullish.
Nu prea ai ce sa faci aici, decat sa astepti corectia.

Mon, 22 May

Bullish.
E prea sus ca sa ma gandesc la o intrare long.
Il astept in zona de VWAP/POC.
Nu am motive de short.

Mon, 15 May

Bullish.
US100 este bullish clar.
Il astept mai jos pentru un entry.

Mon, 8 May

Bullish.
Il astept in zona corecta pentru a cauta un buy.