GC | GOLD

Fri, 19 Apr
Thu, 18 Apr
Wed, 17 Apr
Tue, 16 Apr
Mon, 15 Apr
Fri, 12 Apr
Thu, 11 Apr
Wed, 10 Apr
Tue, 9 Apr
Mon, 8 Apr
Fri, 5 Apr
Thu, 4 Apr
Wed, 3 Apr
Thu, 28 Mar
Wed, 27 Mar
Tue, 26 Mar
Mon, 25 Mar
Fri, 22 Mar
Thu, 21 Mar
Wed, 20 Mar
Tue, 19 Mar
Mon, 18 Mar
Fri, 15 Mar
Thu, 14 Mar
Wed, 13 Mar
Tue, 12 Mar
Mon, 11 Mar
Fri, 8 Mar
Thu, 7 Mar
Wed, 6 Mar
Tue, 5 Mar
Mon, 4 Mar
Fri, 1 Mar
Thu, 29 Feb
Wed, 28 Feb
Tue, 27 Feb
Mon, 29 Jan
Thu, 25 Jan
Wed, 24 Jan
Tue, 23 Jan
Mon, 22 Jan
Mon, 7 Aug

Wait
Gold e intr-o zona aiurea de trading.
As vrea sa se concretizeze aceasta zona.
Sunt motive si de buy si de sell. De acceea voi sta deoparte.
Pretul este in VWAP de pe TF mare = pretul corect, nu e edge pentru speculatie.

Mon, 19 Jun

Bullish
Saptamana asta caut doar buy pe GOLD.
Ma astept sa retest 2020.
Am nevoie de o intrare cat mai de jos.

Mon, 12 Jun

Neutru
Nu prea are o directie clara GOLD.
Are o perioada rotational. Trade extremitati.

Mon, 5 Jun

Bearish
Gold schimba pe TF mare.
Nu am motive sa-l vand aici jos, ma gandesc la un buy mic daca vine o confirmare.
Sell corect e de sus, la retest de 2020.

Tue, 30 May

Bullish.
Sunt bullish inca pe GOLD.
Mai ales din aceasta zona.
Ma astept la o re-testare 1980

Mon, 22 May

Bullish.
Se contureaza un buy frumos aici.
As vrea sa vad ceva acceptance peste 1800 pentru o confirmare corecta.

Mon, 15 May

Bullish
Raman bullish pe GOLD, il voi astepta mai jos.

Mon, 8 May

Bullish.
GOLD este bullish saptamana asta.
Nu ma grabesc cu sell, voi cauta un buy de mai jos.